Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

SCHOLL VELVET SMOOTH™ Elektroniczny Pilnik Do Stóp WET&DRY

187,99 zł
Brak w magazynie
EAN
5900627066555
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Scholl Velvet Smooth Pro Elektroniczny pilnik do stóp z ładowarką został zaprojektowany do osiągania najszybszych rezultatów dla pięknych i gładkich stóp bez wysiłku.

Prędkość obrotów głowicy pilnika można dostosować do indywidualnych potrzeb i uzyskać szybsze efekty, stosując większą prędkość.

Scholl Velvet Smooth Pro

Elektroniczny pilnik do stóp z ładowarką został zaprojektowany do osiągania najszybszych rezultatów dla pięknych i gładkich stóp bez wysiłku.

Prędkość obrotów głowicy pilnika można dostosować do indywidualnych potrzeb i uzyskać szybsze efekty, stosując większą prędkość. Pilnik jest całkowicie wodoodporny i dlatego możesz używać go podczas kąpieli, pod prysznicem, jak również na sucho. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze i przekonaj się jak łatwo ją usuwa.

Zawartość opakowania:

  • 1 x wodoodporny, elektroniczny pilnik do stóp z ładowarką
  • 1 x drobnoziarnista głowica obrotowa z minerałami morskimi do użycia na sucho i mokro
  • 1 x ładowarka i przewód zasilający
  • 1 x wtyczka

Instrukcja użycia: Zachowaj zewnętrzne opakowanie do wykorzystania w przyszłości. Stosowanie pilnika po raz pierwszy:

1. Dokładnie zapoznaj się ze wszystkimi środkami ostrożności oraz instrukcją użycia.

2. Przed pierwszym użyciem naładuj do pełna akumulator urządzenia.

Ładowanie pilnika do stóp

1. Podłącz przewód USB do wtyczki, a wtyczkę do gniazda elektrycznego.

2. Wyrównaj kropki na pilniku oraz ładowarce i upewnij się, że obydwa urządzenia są zupełnie suche.

3. Migająca zielona lampka sygnalizuje ładowanie pilnika. Po całkowitym naładowaniu pilnika zielona lampka zapali się na stałe. Po zakończeniu ładowania wyjmij wtyczkę z gniazda elektrycznego.

Regularne stosowanie

1. Upewnij się, że głowica obrotowa jest prawidłowo włożona do pilnika. Nie używaj pilnika bez włożonej głowicy obrotowej.

2. Pilnik można włączać i wyłączać, naciskając przycisk. Użyj przycisku, aby przełączyć między małą i dużą prędkością pracy.

3. Delikatnie przesuwaj pilnik po twardej skórze, aż do osiągnięcia pożądanej miękkości. Pilnik zatrzyma się, jeśli przyciśniesz go zbyt mocno do skóry. Wytrzyj lub opłucz stopy w celu usunięcia nadmiaru martwego naskórka. Następnie wysusz stopy.

4. Nałóż krem nawilżający i wmasuj w swoje cudownie gładkie stopy! Czyszczenie po użyciu Wyłącz pilnik do stóp i wypłucz go pod bieżącą wodą. Wysusz go za pomocą suchej ściereczki i przechowuj w chłodnym, suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Wymiana głowicy obrotowej

Krok 1: Wyjmij głowicę obrotową.

Krok 2: Załóż nową głowicę obrotową Aby zagwarantować wysoką skuteczność pilnika, wymieniaj głowicę co 3 miesiące. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, upewniając się wcześniej, że pilnik do stóp jest wyłączony. Z tym pilnikiem do stóp używaj wyłącznie głowic obrotowych Scholl Velvet Smooth Wet & Dry.

Środki ostrożności: Ten produkt nie może być stosowany przez diabetyków oraz osoby ze słabym krążeniem krwi. Środki ostrożności Przeznaczony do stosowania jedynie na zrogowaciałej skórze stóp. Nie należy używać pilnika do innych części ciała. Pilnika należy używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w tym samym miejscu jednorazowo przez dłużej niż 3-4 sekundy. W razie wystąpienia uczucia podrażnienia lub dyskomfortu należy natychmiast przerwać użytkowanie urządzenia. Nie stosować na popękanej, bolącej lub podrażnionej skórze. Należy zawsze brać pod uwagę możliwość ześlizgnięcia się urządzenia podczas używania go na mokro. Nie zanurzać pilnika w wodzie przez dłuższy czas. W celu naładowania akumulatora należy używać wyłącznie dołączonego do urządzenia zasilacza. Pilnik do stóp można ładować wyłącznie za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Nie wolno używać pilnika do stóp podczas jego ładowania.

OSTRZEŻENIE: Przed czyszczeniem pilnika w wodzie należy go zdjąć z ładowarki. Ładowarka nie jest wodoodporna: nie należy jej używać w pobliżu wody, nie należy jej płukać ani chwytać mokrymi dłońmi. Nie wolno wymieniać przewodu zasilającego. W razie uszkodzenia przewodu zasilającego należy wyrzucić urządzenie. Używając pilnika należy uważać, aby nie pochwycił długich włosów i elementów odzieży. Wyjmowanie akumulatora przed wyrzuceniem urządzenia Pamiętaj, że ten proces jest nieodwracalny. Ten produkt zawiera zamontowany na stałe akumulator litowo-jonowy, którego nie wolno wyrzucać razem z odpadami domowymi. Postępuj zgodnie z instrukcjami i pozostaw akumulator w autoryzowanym punkcie zajmującym się recyklingiem / przyjmowaniem odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami.

Krok 1: Odpowiednim narzędziem ostrożnie odetnij miękką niebieską powłokę uchwytu od jego dolnej części do górnej części przełącznika.

Krok 2: Zdemontuj osłonę śrub i wykręć dolną śrubę za pomocą śrubokrętu krzyżakowego.

Krok 3: Wsuń wkrętak od spodu urządzenia i obróć, aby wyłamać dolną osłonę, pod którą znajdują się części wewnętrzne.

Krok 4: Wsuń śrubokręt pod płytkę drukowaną, obok złącz akumulatora. Następnie obróć, aby wyłamać złącza i wyjąć akumulator.

Dodatkowe informacje można uzyskać, odwiedzając stronę internetową www.scholl.pl lub dzwoniąc na infolinię. Symbol przekreślonego kosza na produkcie, na jego częściach lub na opakowaniu oznacza, że ten produkt nie może być traktowany jak inne odpady z gospodarstwa domowego. Jest to symbol wskazujący na selektywne zbieranie sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zakazuje się umieszczania zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami z gospodarstwa domowego. Do utylizacji tego produktów służą odpowiednie punkty zajmujące się recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Prawidłowa utylizacja zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zapobiega potencjalnym negatywnym skutkom dla środowiska i zdrowia ludzi, które mogłoby mieć miejsce w przypadku niewłaściwego postępowania z odpadami tego produktu. Odpowiedni recykling pomaga w zachowaniu zasobów naturalnych. Tego urządzenia nie powinny używać osoby (w tym dzieci) o obniżonej sprawności psychoruchowej ani osoby bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, chyba że pod nadzorem lub według wskazówek udzielonych przez osobę odpowiedzialną za ich bezpieczeństwo. Należy pilnować, aby dzieci nie bawiły się urządzeniem. Należy używać wyłącznie zasilacza dołączonego do elektronicznego pilnika do stóp Scholl Velvet Smooth Pro.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.