Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

SCHOLL Preparat Na Grzybicę Paznokci - 3,8 ml

53,99 zł
W magazynie
EAN
5038483963074
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Scholl Preparat na grzybicę paznokci

jest odpowiedni dla łagodnych stanów grzybicy paznokci.

Czym jest grzybica paznokci?

Grzybica paznokci to popularne schorzenie, spowodowane atakiem grzybów na łożysko paznokcia, czyli obszar znajdujący się pod płytką paznokcia. Zakażenie przenosi się z jednej osoby na drugą przede wszystkim przy kontakcie bezpośrednim, ale także poprzez kontakt z zainfekowanymi skarpetami, rajstopami, obuwiem, ręcznikami czy dywanem. Czy ten produkt jest dla mnie odpowiedni? Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest odpowiedni dla łagodnych stanów grzybicy paznokci. Łagodne stany grzybicy paznokci występują gdy:

- objawy nie utrzymują się dłużej niż dwa lata

- przebarwienia nie występują na całej płytce paznokcia

- objawy pojawiają się na najwyżej dwóch paznokciach.

Jak rozpoznać grzybicę paznokci? Do najczęściej spotykanych objawów grzybicy paznokci należą: - żółte, brązowe lub mętno-białe przebarwienia płytki paznokcia - nierówności i zgrubienia płytki paznokcia oraz uniesione krawędzie płytki paznokcia Dlaczego Scholl Preparat na grzybicę paznokci jest wyjątkowy? Scholl Preparat na grzybicę paznokci to unikalny preparat, którego skuteczność została potwierdzona naukowo. Preparat jest dyskretny i łatwy w użyciu, a jego specjalnie opracowana receptura penetruje paznokieć, by zniszczyć grzybicę paznokci w miejscu ich powstawania. Preparat pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji oraz chroni przed nawrotami zakażenia. Jest dostępny bez recepty, wydajny i może być stosowany do samodzielnej terapii w domu. Testowany pod kontrolą dermatologiczną.

Przed użyciem koniecznie zapoznaj się z instrukcją znajdującą się w środku opakowania.

Jak działa Scholl Preparat na grzybicę paznokci?

Faza 1 - etap leczniczy (4 tygodnie) - w tej fazie niszczone są grzyby powodujące grzybicę paznokci Tydzień 1 - Pierwszego dnia delikatnie spiłuj powierzchnię zainfekowanego paznokcia. - Po użyciu wyrzuć pilniczek. - Codziennie nałóż pędzelkiem preparat przeciwgrzybiczy. Tydzień 2, 3 i 4 - Powtarzaj czynności z pierwszego tygodnia.

Faza 2 - etap ochronny (9 miesięcy) - faza druga ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji i chronić przed nawrotami zakażenia. - Nakładaj preparat pędzelkiem na zainfekowane paznokcie raz w tygodniu przez okres 9 miesięcy lub do czasu gdy przebarwienia odrosną. Jakie są widoczne efekty działania terapii przeciwgrzybiczej? Na koniec fazy 1 zmniejszają się przebarwienia płytki paznokcia. Po 9-12 miesiącach, czyli w okresie, który odpowiada przeciętnej długości całkowitego wzrostu ludzkiego paznokcia, przebarwienia znikną i paznokcie wrócą do normalnego stanu bez śladów infekcji grzybiczej.

Uwaga:

  • Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przerwać stosowanie, jeśli wystąpi podrażnienie. Po użyciu starannie dokręcić nakrętkę w celu zamknięcia opakowania. Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji nigdy nie stosuj tego samego pilniczka dwa razy.
  • Wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  • Nie stosować na otwarte rany ani na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, a także w przypadku jakichkolwiek innych schorzeń stóp.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.
  • Jeśli jesteś diabetykiem, przed użyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem, ponieważ Twoje stopy mogą wymagać profesjonalnej opieki medycznej.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.