Darmowa dostawa za zamówienia powyżej 199,00 zł

K18 Hair

Wejdź do świata włosów

Kiedy włosy się niszczą, łańcuchy polipeptydowe (keratynowe), które tworzą wewnętrzną strukturę włosa stają się osłabione i pękają. Dla kontekstu, miliony milionów łańcuchów keratynowych znajdują się w każdym włosie. Kiedy są zniszczone trzonowa struktura włosa, odpowiedzialna za jego elastyczność i siłę jest osłabiona i traci swoje właściwości i blask (czy wygląd i odczucie zdrowego włosa). Naszą odpowiedzią jest nasz specjalny, bioaktywny peptyd, K18Peptide™. Przenika do wewnętrznych warstw włosów, aby dotrzeć do kluczowych łańcuchów polipeptydowych (keratynowych). Nasz rewolucyjny peptyd jest idealnej wielkości, a dzięki temu idealnie pasuje do zniszczonych łańcuchów spajając je ze sobą. Ponieważ nasz peptyd ma większe ambicje, w rezultacie łączy też ze sobą wiązania dwusiarczkowe.

K18 tworzy zdrowe środowisko dla kreatywności i wyrażania siebie.

Bez kompromisów. Włosy rozjaśniane lub po zabiegach chemicznych są najbardziej podatne na zniszczenia, ale z peptydem K18Peptide™ - im bardziej zniszczone włosy, tym lepsze rezultaty.

 

Dlaczego K18 jest rewolucyjne

biomimetyka
Nasz peptyd sprawia, że biomimetyka daje z siebie wszystko. Najprościej jak się da: Biomimetyka to sztuka uczenia się i naśladowania natury. Naśladując naturalną strukturę keratynowych cząsteczek budulcowych (sekwencje aminokwasów), nasz bioaktywny peptyd K18 jest odbierany przez włosy jako naturalny, sprawiając, że K18 to trwałe rozwiązanie dla zniszczonych włosów.


analogia:
Przy budowie cząsteczki proteiny, kolejność aminokwasów determinuje rodzaj proteiny i jej właściwości, dokładnie jak fakt, że pojedyncze litery są ułożone tak, by tworzyły słowa i wyrażenia. W ten sam sposób, w którym odpowiedni porządek słów tworzy sensowne zdanie, K18 to magiczne słowo, które idealnie pasuje do całego porządku - integruje się z łańcuchami polipeptydowymi (wiązaniami keratynowymi), a włosy rozpoznają je jako naturalny element budulcowy.

 

 

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

na stronę

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.