K18 LEAVE-IN MOLECULAR REPAIR HAIR MASK Maska odbudowująca i regenerująca bez spłukiwania - 50 ml

Ocena:
100% of 100
278,99 zł
W magazynie
EAN
858511001128
Producent/Dystrybutor: MAD Cosmetics Sp. z o.o.

K18 to maska, która tworzy domową kurację, wzbogaconą o przełomowy peptyd K18Peptide™, który działa na molekularnym poziomie włosów i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy. Włosy są silniejsze, bardziej miękkie, wygładzone i elastyczne. Zupełnie jak nowe.

Peptyd K18Peptide™ to opatentowana, molekularna formuła, która w badaniach klinicznych pokazała, że w zaledwie 4 minuty odwraca zniszczenia powstałe przy:

 

K18Hair

Zdrowe włosy w 4 minuty – nieważne co przeszły.

Marka K18Hair łączy biomimetykę z zaawansowaną technologią używaną w produktach do pielęgnacji włosów. Po 10 latach badań nasi naukowcy odkryli peptyd, który łączy łańcuchy polipeptydowe i przywraca włosy do ich naturalnej, silnej i wzmocnionej formy. Stylizacja termiczna, zabiegi chemiczne, koloryzacja? Bez znaczenia. K18 to światowa innowacja dostępna dla wszystkich. Bez kompromisów.

 


Jak działa K18?

Kiedy włosy się niszczą, łańcuchy polipeptydowe (keratynowe), które tworzą wewnętrzną strukturę włosa, łamią się i osłabiają. Dla kontekstu - w każdym włosie są miliony milionów łańcuchów polipeptydowych (keratynowych). Kiedy one się niszczą, cała wewnętrzna struktura włosa (odpowiadająca za ich elastyczność i siłę) jest naruszona, a w rezultacie włosy tracą swoją odporność na zniszczenia oraz swój blask.

Po ponad dekadzie spędzonej w laboratorium, skanując i testując wszystkie sekwencje aminokwasów, które wchodzą w skład ludzkiego genomu keratyny, została odkryta jedna, unikalna sekwencję (bioaktywny peptyd), który jest w stanie przywrócić włos do ich oryginalnego młodzieńczego stanu - to K18Peptide™.

Przedostając się głęboko w wewnętrzne warstwy włosa, aby dotrzeć do trzonu łańcuchów polipeptydowych (keratynowych) - rewolucyjny peptyd K18Peptide™ jest idealnego rozmiaru, by dopasować się do braków w nich i połączyć je na nowo.

Peptyd sprawia, że biomimetyka robi swoją robotę. Najprościej jak się da: Biomimetyka to sztuka uczenia się i naśladowania natury. Naśladując naturalną strukturę keratynowych cząsteczek budulcowych (sekwencje aminokwasów), nasz bioaktywny peptyd K18 jest odbierany przez włosy jako naturalny. Nie wymywa się przy myciu włosów, sprawiając, że K18 to trwałe rozwiązanie dla zniszczonych włosów.  budulcowy.


Czym jest peptyd K18Peptide™

Jest to unikalna sekwencja aminokwasów, która przenika do trzonu włosa, dopasowując się i ponownie łącząc zerwane łańcuchy polipeptydowe (keratynowe), które są odpowiedzialne za siłę i elastyczność włosów. Analogia: Przy budowie cząsteczki proteiny, kolejność aminokwasów determinuje rodzaj proteiny i jej właściwości, dokładnie jak fakt, że pojedyncze litery są ułożone tak, by tworzyły słowa i wyrażenia. W ten sam sposób, w którym odpowiedni porządek słów tworzy sensowne zdanie, K18 to magiczne słowo, które idealnie pasuje do całego porządku - integruje się z łańcuchami polipeptydowymi (wiązaniami keratynowymi), a włosy rozpoznają je jako naturalny element budulcowy.


Co robi maska K18 Mask?

Tworzy włosy jak nowe: Przedostając się głęboko w wewnętrzne warstwy włosa, aby dotrzeć do trzonu łańcuchów polipeptydowych (keratynowych) - rewolucyjny peptyd K18Peptide™ jest idealnego rozmiaru, by dopasować się do braków w nich i połączyć je na nowo. K18 nie łata, ani nie chowa zniszczeń, pozostawiając włosy w ich złej kondycji. Odnawia włosy i sprawia, że stając się miękkie, błyszczące i silne.

• Odnawia wszystkie typy włosów: Nasz unikalny peptyd robi więcej, transformując nawet najbardziej zniszczone zabiegami chemicznymi włosy w silniejsze, bardziej miękkie i elastyczne pasma, które są przywrócone do oryginalnego i młodzieńczego stanu. Możesz zobaczyć i poczuć różnicę już po pierwszym użyciu. Można używać jej również natychmiast po zabiegach chemicznych (koloryzacja, rozjaśnianie itp.), aby zregenerować zniszczenia powstałe podczas nich, a także w domu.

• Trwałe rezultaty, które nie znikają: Używając biomimetyki, peptyd K18Peptide™ naśladuje naturalną strukturę budulcowych bloków keratyny, a przez to rozpoznawany jest jako naturalny element włosa - dlatego jest w stanie połączyć się i natychmiastowo odtworzyć strukturę bloków keratynowych i przywrócić je do oryginalnego stanu. K18 to trwałe rozwiązanie, które sprawi, że Twoje włosy natychmiastowo staną się zdrowsze i piękniejsze.


Jak używać maski K18 Mask w domu?

Podążaj według poniższych instrukcji, aby osiągnąć najlepsze rezultaty:

POD prysznicem:

1. Umyj włosy szamponem, spłucz. Pomiń odżywkę.

PO wyjściu:

1. Dokładnie osusz włosy ręcznikiem.

2. Nałóz maskę. Odczekaj 4 minuty. NIE SPŁUKUJ.

3. Po 4 minutach nałóż pozostałe produkty do stylizacji i wysusz włosy (lub nie, jak wolisz).


Jak często używać maski K18 Mask?

To kuracja progresywna, zaprojektowana do konsekwentnego używania przez pierwsze 4-6 myć. Potem używaj maski co 3-4 mycie dla utrzymania efektów.


Czy mogę przesadzić z użyciem maski K18 Mask?

K18 to bardzo skoncentrowana formuła, dlatego niewielka ilość w zupełności wystarcza na pokrycie włosów. Rekomendujemy ilości podane w tabeli poniżej, dla optymalnych rezultatów:

Jaki jest skład K18 Mask?

Water (Aqua) (Eau), Alcohol Denat., Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cetyl Esters, Behentrimonium Chloride, Polysorbate 20,sh-Oligopeptide-78 (K18Peptide™), Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Isopropyl Alcohol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol.

Czy maska K18 zapewnia ochronę UV?

Nie.

Czy maska K18 zapewnia termoochronę?

K18 nie zapewnia ochrony przed ciepłem, ale klinicznie dowiedziono, że regeneruje zniszczenia powstałe przy termostylizacji.

Czy K18 jest organiczne?

K18 nie jest organiczne, ponieważ łączy naturalne i syntetyczne składniki, aby peptyd mógł dostać się tam gdzie powinien. Mieszanka ta, składająca się z mniej niż 15 składników łączy w sobie czystość, bezpieczeństwo i optymalizację działania.

Czy K18 wymywa się z włosów?

K18 naśladuje naturalne bloki budulcowe keratyny we włosach i rozpoznawane jest przez włosy, jako ich naturalny składnik. Klinicznie dowiedziono, że właściwości odbudowujące naszego peptydu są trwałe, nawet po wielokrotnym myciu.

 

Czy maskę K18 Mask powinno używać się przed odżywką lub maską?

Maska K18 Mask powinna być używana bez odżywki. Odżywki mogę pokrywać włosy warstwą kosmetyku, co utrudnia wchłanianie się naszemu peptydowi. Większość osób nie potrzebuje odżywki po użyciu K18. Jeśli potrzebujesz więcej nawilżenia, możesz nałożyć odżywkę bez spłukiwania po odczekaniu 4 minut z maską na włosach. NIE SPŁUKUJ maski K18 po aplikacji.

Czy mogę mieszać maskę K18 Mask z innymi produktami do stylizacji?

Nie rekomendujemy bezpośredniego mieszania K18 z innymi produktami, ale możesz ich użyć na maskę, po odczekaniu 4 minut.

Czy mogę użyć maski K18 Mask na drugi dzień po myciu?

Nie, maska K18 Mask powinna być użyta na osuszone, wilgotne włosy po myciu.

 

Dlaczego powinno się pomijać odżywkę?

K18 najefektywniej działa na czystych, osuszonych ręcznikiem włosach. Odżywki mogą zawierać silikony i inne składniki, które otulają włosy ochronną warstwą, zapobiegając naszemu peptydowi wchłanianie się w głębokie warstwy włosa.

Dlaczego nie spłukuje się maski K18 Mask?

K18 naśladuje naturalne naturalne keratynowe bloki budulcowe, dlatego odbierane jest przez włosy jako naturalne. K18 działa jak brakujący puzel, który łączy zerwane łańcuchy polipeptydowe (keratynowe), dlatego musi pozostać we włosach, aby móc łączyć i współgrać z ich naturalną strukturą.

Czy K18 było testowane klinicznie?

K18Peptide™ to opatentowany molekularny przełom, który w badaniach klinicznych wykazał, że (tylko w 4 minuty) odwraca zniszczenia na włosach spowodowane przez:

  • Rozjaśniacze + koloryzację
  • Zabiegi chemiczne
  • Stylizację na ciepło
Pszenica widnieje na listach składników maski i mgiełki K18 Mist + K18 Mask. Co w przypadku, gdy mam alergię?

Klient powinien skonsultować się ze swoim lekarzem przed użyciem produktów K18, jeśli ma alergię na pszenicę. Po uzyskaniu zgody od lekarza, rekomendujemy aplikację małej ilości produktu na skórę, w celu próby alergicznej.

Czy produktów K18 można bezpiecznie używać podczas ciąży?

Zalecamy, aby klientka zawsze skonsultowała się ze swoim lekarzem ze względu na indywidualny plan opieki zdrowotnej w każdym przypadku.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.