HYLO® GEL Nawilżające Krople Do Oczu - 10 ml

32,99 zł
W magazynie
EAN
4031626710789
Producent/Dystrybutor: URSAPHARM

HYLO®-GEL jest sterylnym roztworem kropli ocznych zawierającym wysokogatunkowy hialuronianu sodu, bufor cytrynianowy, sorbitol oraz wodę.

Hylo Gel - nawilżające krople do oczu 10 ml

Gałka oczna wymaga ciągłego, optymalnego nawilżania. Szczególne fizykalne właściwości tworzenia filmu łzowego mają nawilżające krople do oczu Hylo Gel. Preparat przylega do powierzchni oka, dzięki czemu długi się utrzymuje i nie wypłukuje w czasie mrugania powiekami. Hylo Gel zawiera hialuronian sodu, naturalną substancję występującą w organizmie człowieka. Dzięki temu krople do oczu Hylo Gel są bezpieczne i dobrze tolerowane.

Nawilżające krople do oczu Hylo Gel z hialuronianem sodu

Krople do oczu Hylo Gel zawierają wysokie stężenie kwasu hialuronowego. Jest to substancja potrzebna do zachowania odpowiednich warunków w gałce ocznej. Hialuronian sodu wykazuje szczególne fizykalne właściwości. Jego głównym zadaniem jest wytworzenie na powierzchni oka filmu łzowego, który jest stabilny, równomiernie rozłożony i trudno zmywalny.

Hylo Gel nawilżające krople do oczu służą do:

  • intensywnego leczniczego nawilżania powierzchni oczu,
  • stworzenia warunków, aby fizjologiczne procesy gojenia mogły przebiegać prawidłowo,
  • zmniejszenia ryzyka infekcji na skutek nadmiernego wysuszenia oka,
  • sprawienia, że oczy są długotrwale chronione przed podrażnieniami,
  • ochrony przed podrażnieniami.

Regeneracja struktur powierzchniowych oka przy pomocy kwasu hialuronowego jest bardzo ważna m.in. po zabiegach chirurgicznych, w zespole suchego oka oraz przy alergiach i podrażnieniach. Nawilżające krople do oczu Hylo Gel mogą być stosowane we wszystkich tych wskazaniach.

Jak stosować Hylo Gel krople do oczu?

Hylo Gel charakteryzuje się dużą lepkością. Mimo oleistej konsystencji w żaden sposób nie zaburza widzenia i komfortu. 3 razy dziennie należy podać 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. Należy zasięgnąć porady lekarza w przypadku wystąpienia silnego uczucia suchości.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.