Darmowa dostawa już od 199,00 zł

HYLO CARE ® Nawilżające Krople Do Oczu - 10 ml

29,99 zł
Brak w magazynie
EAN
4031626710673
Producent/Dystrybutor: URSAPHARM

Preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji oczu oraz do nawilżania i wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka powstałych np. w wyniku tzw. zespołu suchego oka czy mikrourazów powierzchni oka.

Cena za 100 ml: 299,90 zł (w tym VAT)

Hylo care - krople do oczu 10 ml

Krople do oczu mogą przydać się w każdym momencie. Służą one głównie do nawilżania i wspomagania leczenia okulistycznego. Często sięgają po nie użytkownicy soczewek kontaktowych. Jednym z najbardziej znanych preparatów jest Hylo Care. Krople do oczu sterylne, bez środków konserwujących i szkodliwych substancji.

Hylo Care - nawilżające krople do oczu

Składnikami Hylo Care są hialuronian sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy, woda. Są przeznaczone do wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka powstałych na skutek urazu mechanicznego, w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

Hialuronian sodu posiada szczególne właściwości nawilżające, dlatego może być stosowany przez osoby, które zmagają się z nadmiernym wysuszeniem gałki ocznej - np. na skutek noszenia soczewek kontaktowych, długotrwałej pracy przy komputerze lub przebywania w suchych i klimatyzowanych pomieszczeniach. Dodatkowo substancja ta tworzy na powierzchni oka równomierny film łzowy, który długo się utrzymuje i nie zaburza widzenia.

Jak stosować krople do oczu Hylo Care 10 ml?

Hylo Care nawilżające krople do oczu są umieszczone w buteleczce z systemem COMOD. Dzięki temu są one bardzo wygodne w użyciu. 3 razy dziennie należy podać jedną kroplę do worka spojówkowego. Jeżeli potrzeba jest częstsza, należy skonsultować się z lekarzem i poddać się badaniu okulistycznemu. Hylo Care jest bezpieczny. Jednak należy zachować ostrożność w przypadku leczenia innymi kroplami ocznymi.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.