HYDROOPTIMA SENIOR Elektrolity - 20 tabletek musujących

11,99 zł
W magazynie
EAN
5902802702302
Producent/Dystrybutor: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.

Hydrooptima Senior to elektrolity wspomagające optymalne nawodnienie organizmu osób starszych.

HYDROOPTIMA SENIOR

Elektrolity wspomagające optymalne nawodnienie organizmu osób starszych. HydroOptima Senior cechuje się niską zawartością sodu i glukozy co ma szczególne znaczenie dla osób z nadciśnieniem i podwyższonym poziomem cukru. Zawiera dodatkowo wyciąg z pestek winogron Vitis Vinifera,, który wspiera prawidłowy przepływ krwi w kończynach dolnych.

Składniki produktu pomagają w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych (magnez),
pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, a także pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi (potas)

1 tabletka zawiera: 250 mg potasu (cytrynian potasu, chlorek potasu, wodorowęglan potasu), 100 mg glukozy (bezwodnej), 100 mg sodu (wodorowęglan sodu), 80 mg chloru (chlorek potasu), 40 mg magnezu( cytrynian magnezu), 10 mg wyciągu z pestek winogron Vitis Vinifera.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HYDROOPTIMA SENIOR Elektrolity - 20 tabletek musujących

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.