GRANEX Pianka W Sprayu Do Codziennej Pielęgnacji Skóry Trądzikowej (50 ml) + ETIAXIL Original (15 ml)

75,99 zł
W magazynie
EAN
5907779957205
Producent/Dystrybutor: ASPEN DISTRIBUTION SP. Z O.O.

GRANEX Spray jest najbardziej wydajnym i innowacyjnym rozwiązaniem dla skóry dotkniętej trądzikiem młodzieńczym, pospolitym, różowatym i innymi rodzajami trądziku. Działa wyjątkowo efektywnie i skutecznie, przynosząc szybkie i trwałe efekty stosowania.

Etiaxil® Original jest przeznaczony do skóry delikatnej. Zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym potem i jego nieprzyjemnym zapachem już po jednej aplikacji, zapewniając skórze uczucie świeżości i komfortu.

 

GRANEX POSIADA SILNE WŁAŚCIWOŚCI:

przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, antywirusowe, keratolityczne, antyoksydacyjne, regeneracyjne, przyspieszające gojenie się ran.

GRANEX Spray ogranicza wydzielanie sebum, rozpuszcza złogi tłuszczowe, które blokują pory, oraz niszczy obumarłe komórki celem ich eliminacji. Wszystkie właściwości preparatu zostały potwierdzone poprzez badania kliniczne.

GRANEX spray działa przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, antywirusowo, keratolitycznie, antyoksydacyjnie i regeneracyjnie. Przyspiesza gojenie się ran oraz skutecznie przeciwdziała powstawaniu stanów zapalnych skóry. Poprzez proces aktywacji molekularnej, któremu zostały poddane naturalne składniki zawarte w preparacie, ich działanie zostało wzmocnione 40 krotnie!. To powoduje, że głęboko penetruje skórę, odbudowując komórki i regulując pH w trzech warstwach skóry (naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej). Aktywacja molekularna zwiększa bioprzyswajalność preparatu i jest głównym powodem jego wysokiej skuteczności w zwalczaniu pryszczy, krost, zaskórników, stanów zapalnych skóry, skaz, blizn i przebarwień. Synergiczne działanie aloesu i kwasu glicyryzynowego, - dwóch podstawowych składników zawartych w preparacie zapewnia wysoką efektywność, a skuteczność tych składników jest udowodniona przez tysiące lat ich wykorzystywania w leczeniu chorób i infekcji skórnych. Granex Spray działa jako integralny regenerator skóry - zapewnia ochronę, regeneruje i pielęgnuje, działając oczyszczająco i nawilżająco. Ponadto, działanie preparatu eliminuje efekt błyszczącej skóry. Postać pianki zawartej w aerozolu znakomicie się wchłania, tworząc na skórze warstwę ochronną, która oddziałuje na miejsca chorobowo zmienione przez cały dzień/noc. Przed każdym użyciem należy dokładnie oczyścić skórę stosując w tym celu środek do mycia cery trądzikowej. 

 

Etiaxil® Original dzięki innowacyjnej formule aktywnego systemu ochrony i pielęgnacji skóry, minimalizuje podrażnienia, często występujące przy stosowaniu innych antyperspirantów.

Etiaxil Oryginal charakteryzuje się innowacyjna formułą, długim okresem działania i zwiększoną ochroną skóry. Skuteczność działania została potwierdzona badaniami klinicznymi. Wygodny aplikator roll-on zapewnia łatwe stosowanie. Etiaxil Original jest bezwonny i nie pozostawia plam. Jedno opakowanie 15ml wystarcza na okres od 2 do 3 miesięcy!

GRANEX:

 • ALOE VERA (aloes, Aloe barbadensis),
 • GLYCYRRHIZIC ACID (kwas glicyryzynowy),
 • SODUM METHYLPERABEN (metyloparaben sodowy),
 • PROPYLENE GLYKOL (glikol propylenowy),
 • AQUA (woda)

ETIAXIL:

 • Alcohol Denat.,
 • Aluminum Lactate,
 • Aluminum Chloride,
 • Cyclopentasiloxane,
 • Glyceryl Stearate,
 • Cetyl Palmitate,
 • Hydrogenated Microcrystalline Wax.

GRANEX:

Przed każdym użyciem należy dokładnie oczyścić skórę stosując w tym celu środek do mycia cery trądzikowej. Następnie odczekać aż skóra wyschnie po czym nałożyć piankę GRANEX na trądzik, wypryski, zaskórniki i przebarwienia, rozprowadzając ją równomiernie, delikatne wmasowując aż do jej całkowitego wchłonięcia. Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, minimum przez okres 3 - 4 tygodni, lub do całkowitego wyeliminowania problemu. Zaleca się dalsze stosowanie preparatu po zakończeniu kuracji, celem jej utrwalenia i utrzymywania skóry we właściwym stanie.

ETIAXIL:

Stosować na noc, na całkowicie czystą, suchą, niepodrażnioną i nieuszkodzoną skórę. Rano zmyć wodą z mydłem. Aplikować wyłącznie na noc, przed spoczynkiem, wówczas kiedy gruczoły potowe są najmniej aktywne. Nie stosować bezpośrednio po depilacji pach, min. przez 48 godz. Nie stosować rano, oraz każdorazowo po myciu ciała, ponieważ efekt działania preparatu utrzymuje się zarówno w ciągu nocy, dnia, jak również po umyciu ciała. Rozpoczynając stosowanie antyperspirantu Etiaxil Original należy dokonywać aplikacji codziennie wieczorem, przez kolejne 3-7 nocy. Następnie, kiedy widocznie zmniejszy się pocenie, stosować przez 2-3 razy w tygodniu, aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak zaistnieje potrzeba. W przypadku depilacji należy odczekać aż naskórek się odbuduje, nawet do 3 dni. Użycie zaraz po depilacji może podrażnic skórę. W trakcie stosowania preparatu można stosować inne dezodoranty i kosmetyki zapachowe, ponieważ ich aplikacja nie wpływa na skuteczność działania Etiaxil Original.

GRANEX:

Należy unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku wystąpienia kontaktu przemyć oczy lub przepłukać błony śluzowe obficie wodą. W przypadku nie ustąpienia podrażnienia skontaktować się z lekarzem.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:GRANEX Pianka W Sprayu Do Codziennej Pielęgnacji Skóry Trądzikowej (50 ml) + ETIAXIL Original (15 ml)

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.