Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

DUREX PLAY Żel Intymny (Słodka Truskawka) - 50 ml [Data Ważności: 2022-01-31]

Cena promocyjna 10,49 zł Cena regularna 16,99 zł
Brak w magazynie
EAN
5038483870426
Najniższa cena obowiązująca w ciągu ostatnich 30 dni 10,49 zł
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Żel intymny dla słodszych doznań. Durex Play Słodka Truskawka to wyjątkowo zmysłowy sposób na urozmaicenie życia intymnego.

Ciesz się smakiem i zapachem soczystych truskawek przez cały rok i poczuj mocno owocowe doznania!

Cena za 100 ml: 20,98 zł (w tym VAT)

Durex Play Słodka Truskawka

to wyjątkowo zmysłowy sposób na urozmaicenie życia intymnego!

Ciesz się smakiem i zapachem soczystych truskawek przez cały rok i poczuj mocno owocowe doznania. Żel intymny nie zawiera cukru, dlatego możesz go stosować tak często, jak tylko chcesz. Żele intymne Durex mogą zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań obojgu partnerom.

Sposób użycia:

Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę w celu otwarcia. Wyciśnij żel intymny i delikatnie rozprowadź go w dowolnie wybranych miejscach. Jeśli potrzebujesz więcej żelu intymnego, zwyczajnie wyciśnij dodatkową ilość. Durex Play Słodka Truskawka może być bezpiecznie używany wraz z każdą prezerwatywą Durex - po prostu rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka. Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Żel intymny jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego jest łatwy do zmycia. Nie klei się i nie pozostawia plam. Durex Play Słodka Truskawka jest doskonały do seksu waginalnego, analnego i oralnego. Żele intymne i lubrykanty Durex mogę zmniejszyć ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skontaktuj się z lekarzem. Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywą.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  • Unikać kontaktu żelu intymnego z oczami.
  • Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry lub inne objawy niepożądane, należy zaprzestać dalszego używania. Jeśli problem nie ustępuje lub jeśli dodatkowe nawilżenie jest w Twoim przypadku nieustannie niezbędne, skontaktuj się z lekarzem.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.