Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

DUREX PLAY PERFECT GLIDE Silikonowy Żel Intymny - 50 ml

22,99 zł
Brak w magazynie
EAN
5052197005561
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Durex Play Perfect Glideto to żel intymny o najdłuższym działaniu wśród żeli Durex!

Durex Play Perfect Glideto żel intymny o najdłuższym działaniu wśród żeli Durex!

Już niewielka ilość pozwoli Ci dłużej odczuwać przyjemność bez przerywania i ponownego nakładania żelu. Jego wyjątkowo jedwabista i ciepła w dotyku silikonowa baza wysycha bardzo powoli, pozwalając Twojej przyjemności trwać i trwać, i trwać. Żele intymne Durex mogą zmniejszać suchość pochwy i uczucie dyskomfortu, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań obojgu partnerom. O marce Podoba Ci się Durex Play Perfect Glide?

Wypróbuj także inne żele intymne Durex Play - więcej informacji znajdziesz na www.durex.pl

Sposób użycia:

Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę w celu otwarcia. Wyciśnij żel intymny i delikatnie rozprowadź go w dowolnie wybranych miejscach. Jeśli potrzebujesz więcej żelu intymnego, zwyczajnie wyciśnij dodatkową ilość. Durex Play Perfect Glide może być bezpiecznie używany wraz z każdą prezerwatywą Durex - po prostu rozprowadź go na zewnątrz prezerwatywy, kiedy jest ona już nałożona na członka. Żel intymny nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemnikobójczego. Durex Play Perfect Glide jest doskonały do seksu waginalnego, analnego i oralnego.

Bezpieczny w użyciu wraz z prezerwatywą.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych. Silikon zawarty w żelu intymnym może pozostawiać plamy na tkaninach.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od pierwszego otwarcia. Produkt jest bezpieczny do spożycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym i powinien być trzymany w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  • Unikać kontaktu żelu intymnego z oczami.
  • Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry lub inne objawy niepożądane, należy zaprzestać dalszego używania.
  • Jeśli problem nie ustępuje lub jeśli dodatkowe nawilżenie jest w Twoim przypadku nieustannie niezbędne, skontaktuj się z lekarzem.
  • Unikaj stosowania żelu intymnego w okresie ciąży lub karmienia piersią chyba, że lekarz zaleci inaczej.
  • Żele intymne i lubrykanty Durex mogę zmniejszyć ruchliwość plemników, więc jeśli starasz się o poczęcie, przed użyciem produktu skontaktuj się z lekarzem.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.