Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Prezerwatywy DUREX Invisible Supercienkie - 16 szt./op.

44,49 zł
W magazynie
EAN
5900627081411
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Prezerwatywy Durex Invisible powstały, aby zapewnić Wam poczucie bliskości z partnerem. Supercienki materiał nie wpływa na skuteczność prezerwatywy, niezależnie od rodzaju seksu, jaki uprawiacie.

Cena za 1 szt.: 2,78 zł (w tym VAT)

PREZERWATYWY DUREX INVISIBLE SUPERCIENKIE

DLACZEGO TO TAKIE PRZYJEMNE?

- Najcieńsze prezerwatywy Durex.
- Standardowe - szerokość nominalna: 54 mm.
- Cienkie prezerwatywy o prostych ściankach, gładkie
- Dla zmaksymalizowania większej wrażliwości.


Prezerwatywy Durex Invisible powstały, aby zapewnić Wam poczucie bliskości z partnerem. Supercienki materiał nie wpływa na skuteczność prezerwatywy, niezależnie od rodzaju seksu, jaki uprawiacie.
Zwiększcie swoje doznania i poczujcie tę namiętność, sięgając po Durex Invisible Supercienkie. To prezerwatywy lateksowe o gładkiej powierzchni i prostym kształcie. Dla zwiększenia poślizgu są pokryte silikonowym lubrykantem. Na końcu każdej z nich znajduje się zbiorniczek. Wszystkie prezerwatywy Durex są wykonane z dbałością o zachowanie bezpieczeństwa i przechodzą testy elektroniczne. Co więcej, każda seria jest poddana 5 testom jakości.

Pamiętaj, że żadna antykoncepcja nie chroni w 100% przed ciążą, wirusem HIV czy chorobami przenoszonymi drogą płciową. Bądź na bieżąco, przeczytaj informacje załączone na opakowaniu, szczególnie jeśli uprawiając seks analny lub oralny, korzystasz z prezerwatywy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Więcej produktów Durex

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.