Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

DUREX INTENSE Żel Stymulujący - 10 ml

Cena promocyjna 24,29 zł Cena regularna 37,49 zł
Brak w magazynie
EAN
5900627068344
Producent/Dystrybutor: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Durex Intense Orgasmic żel stymulujący wzbogacony o składnik Desirex został stworzony z myślą o intensywniejszych orgazmach!

Durex Intense Orgasmic

żel stymulujący wzbogacony o składnik Desirex został stworzony z myślą o intensywniejszych orgazmach!

Kilka kropel na łechtaczkę w czasie gry wstępnej, a ta wyjątkowa, zmysłowo rozgrzewająca, przyjemnie chłodząca i zapewniająca intensywna formuła zwiększy Jej wrażliwość na dotyk. Spotęguj dla Niej Ten moment, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań wam obojgu! 80% kobiet stosujących żel stymulujący Durex Intense Orgasmic osiągnęło orgazm w czasie testu! Durex Intense Orgasmic to nie żel intymny, a żel stymulujący, więc już 2-3 krople stanowią wszystko, czego potrzebujesz (co daje 20 wyjątkowych doznań w zaledwie jednej butelce). Każdy z nas jest jednak inny, więc ilość żelu dobierz do własnych preferencji. Poznaj reakcję swojego ciała i naucz się czerpać z nowych doświadczeń jak najwięcej.

Sposób użycia:

Zdejmij korek, a następnie przekręć pompkę i wciśnij ją kilkukrotnie. Przy pierwszym użyciu pompka może wymagać aż 10-krotnego wciśnięcia przed jej uruchomieniem. Przy kolejnym użyciu produktu dużo szybciej wyciśniesz odpowiednią ilość żelu. Delikatnie rozprowadź żel na łechtaczce i w okolicach intymnych.

Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu suchym, temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych.

Ostrzeżenia:

Stosować zgodnie z zaleceniami. Unikać kontaktu żelu stymulującego z oczami, uszkodzoną skórą lub ranami. Jeśli w wyniku stosowania produktu wystąpiło podrażnienie skóry, należy zaprzestać dalszego używania. Jeśli problem nie ustępuje, skonsultuj się z lekarzem. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, zasięgnij porady lekarskiej przed użyciem. Produkt jest bezpieczny do użycia, jednak nie jest on artykułem spożywczym. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Żel stymulujący jest odpowiedni do stosowania z produktami z lateksu. Produkt może wywoływać uczucie ciepła, ochłodzenia lub mrowienia. Bezzapachowy.

Zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.