ILADIAN DIRECT PLUS - 10 tabletek (dopochwowych)

Cena promocyjna 15,99 zł Cena regularna 17,49 zł
W magazynie
EAN
5902020845300
Producent/Dystrybutor: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Illadian direct plus działa leczniczo w infekcjach intymnych:

- ogranicza rozwój mikroorganizmów chorobotwórczych

- redukuje świąd, upławy i nieprzyjemny zapach

- odtwarza i utrzymuje fizjologiczne pH

- likwiduje napięcie i suchość błony śluzowej pochwy

Wyrób medyczny Iladian direct plus poprzez przywrócenie lub utrzymanie fizjologicznego pH pochwy stwarza warunki hamujące rozwój bakterii odpowiedzialnych za wystąpienie bakteryjnego zapalenia pochwy oraz drożdżaków z rodzaju Candida.

Dodatkowo zawarta w wyrobie inulina korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej, która pełni istotną rolę w zapobieganiu namnażaniu się bakterii wywołujących infekcje w układzie moczowo - płciowym.

Działanie Iladian direct plus zostało uzupełnione obecnością kwasu hialuronowego i witaminy E, które nawilżają błonę śluzowa pochwy łagodząc świąd, suchość i uczucie napięcia oraz zmniejszając podatność na mikrourazy.

  • Kwas L-askorbinowy,
  • inulina,
  • witamina E,
  • kwas hialuronowy,
  • pozostałe składniki: laktoza, stearyninan magnezu

Sposób postępowania z wyrobem: Tylko do stosowania dopochwowego. Przed aplikacją dokładnie umyć dłonie. Wspomaganie leczenia bakteryjnego zakażenia pochwy.

Stosować: 1 tabletkę dopochwową raz dziennie (na noc) przez 7 do 10 dni. Tabletkę należy umieścić głęboko w pochwie.

Profilaktyka: Stosować 1 tabletkę dopochwową dwa razy w tygodniu. Należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli objawy nasilą się w trakcie stosowania Iladian direct plus lub będą się utrzymywać powyżej 7-10 dni.

Miejsce i warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Chronić od światła i wilgoci. Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Przechowywać w temperaturze otoczenia

Ostrzeżenia specjalne i zalecane środki ostrożności.

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Nie stosować na uszkodzone błony śluzowe. W przypadku występowania upławów z krwią nie stosować wyrobu Iladian direct plus i skonsultować się z lekarzem. Wyrób medyczny Iladian direct plus nie powinien być stosowany jednocześnie z innymi preparatami do stosowania dopochwowego. Ciąża i karmienie piersią: przed zastosowaniem skonsultować się z lekarzem. Możliwe działania niepożądane W rzadkich przypadkach może wystąpić uczucie pieczenia pochwy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:ILADIAN DIRECT PLUS - 10 tabletek (dopochwowych)
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.