HEPASLIMIN - 30 tabletek

9,99 zł
W magazynie
EAN
5902020845928
Producent/Dystrybutor: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Składniki suplementu diety Hepaslimin wspomagają:

  • utrzymanie zdrowej wątroby;
  • zachowanie prawidłowej masy ciała.

Cholina jest składnikiem naturalnie występującym w organizmie. Wchodzi w skład fosfolipidów budujących błonę komórkową każdej żywej komórki. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby.

Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego.

Wyciąg z korzenia cykorii wspomaga trawienie i pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby.

Wyciąg z ostryżu długiego zapobiega gromadzeniu się tłuszczu.

Mate pochodząca z liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis) przyczynia się do rozkładu lipidów i pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

substancja wypełniająca: celuloza, L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, substancja wypełniająca: fosforany wapnia, wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu , substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, wosk pszczeli i wosk Carnauba

Sposób użycia: Dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą. Preparat zaleca się spożywać po posiłku. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

6 tabletek: L-asparaginian L-ornityny: 600 mg, Cholina: 210 mg, Wyciąg z ziela karczocha: 150 mg, Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego: 150 mg, Wyciąg z korzenia cykorii: 60 mg, Wyciąg z ostryżu długiego: 60 mg

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25°C, chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Przechowywać w temperaturze otoczenia

Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:HEPASLIMIN - 30 tabletek
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.