SOLGAR KARCZOCH Wyciąg z liści - 60 kapsułek

114,99 zł
W magazynie
EAN
33984003552
Producent/Dystrybutor: SOLGAR VITAMIN AND HERB
  • Suplement diety
  • Odpowiedni dla wegan
  • Produkt nie zawiera cukru, soli i skrobi

Bezglutenowy, Bezmleczny, Wegański, Wegetariański

 

 

Karczoch zwyczajny (Cynara scolymus) jest jedną z najstarszych znanych roślin uprawnych na świecie. Ma długą historię stosowania w ziołolecznictwie, a współczesna nauka zidentyfikowała jego główne składniki i mechanizmy działania.

Preparat firmy Solgar w każdej kapsułce zawiera 300 mg wysokiej jakości ekstraktu (4:1) uzyskanego z 1200 mg dużych, zielonych, liści. Zawartość specjalnej szklanej buteleczki, która chroni cenne składniki, wystarcza na 60 dni (około 2 miesiące) stosowania.

Szanując potrzeby odbiorców Solgar dochowuje najwyższej staranności, by dostarczać wysokiej jakości produkty spełniające wymagania wegan i wegetarian. Opracowany w nowoczesnym laboratorium wyciąg z liści karczocha chroniony jest specjalną kapsułką roślinną. Żaden z użytych składników kapsułki (substancje wypełniające i przeciwzbrylające) nie jest pochodzenia zwierzęcego.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (1 kapsułka) zawiera:

Wyciąg z liści karczocha (4:1) – 300 mg (odpowiednik 1200 mg liści karczocha)

Składniki:

Wyciąg z liści karczocha, maltodekstryna, substancja wypełniająca: celuloza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe jedna (1 ) kapsułka dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: drożdży, pszenicy, soi, produktów mlecznych, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:SOLGAR KARCZOCH Wyciąg z liści - 60 kapsułek
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.