OLIMP GOLD OMEGA 3 Sport Edition - 120 kapsułek

Cena promocyjna 41,99 zł Cena regularna 44,49 zł
W magazynie
EAN
5901330030581
Producent/Dystrybutor: OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.
Suplement diety zawiera wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, w tym cennych m.in. dla prawidłowego funkcjonowania serca, kwasów EPA i DHA.

Twoja dieta może być uboga w kwasy tłuszczowe z rodziny Omega 3? Jeśli tak jest zmień to!

Zaliczane do grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych (NNKT) kwasy Omega 3 to niezwykle cenne dla funkcjonowania Twojego organizmu składniki, których ustrój nie jest w stanie sam syntezować. Prostym i zarazem szybkim sposobem ułatwiającym uzupełnienie diety w kwasy tłuszczowe Omega 3 jest suplementacja wysokiej jakości preparatami. W tym właśnie celu specjaliści firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories w nowoczesnych laboratoriach stworzyli Gold Omega 3 Sport Edition. Suplement diety zawiera wysokogatunkowy i skoncentrowany olej z ryb zimnowodnych, mianowany na 65% zawartości kwasów tłuszczowych Omega 3, w tym cennych m.in. dla prawidłowego funkcjonowania serca, kwasów EPA i DHA*.

Topowy produkt sprzedażowy marki Olimp Sport Nutrition, który polecany jest zarówno sportowcom wyczynowym, jak i aktywnym fizycznie amatorom, wzbogacono witaminą E. Poszczególne składniki przebadane zostały pod kątem obecności metali ciężkich, a do produkcji użyto wyłącznie surowców o wysokiej jakości, co świadczy o wysokim standardzie produkcji i bezpieczeństwie stosowania suplementu zawierającego kwasy tłuszczowe Omega 3.

Należy pamiętać, aby preparatu nie traktować jako zamiennika zbilansowanej diety. Suplement stanowi jedynie dodatek, który ułatwia uzupełnienie codziennego zapotrzebowania na wyżej wymienione składniki. Należy tez mieć na uwadze zdrowy tryb życia i różnorodną dietę.

Sięgając po Gold Omega 3 Sport Edition możesz oczekiwać:

  • Łatwego uzupełnienia diety w wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega 3
  • Wysokich porcji kwasów EPA i DHA
  • Korzystnego wpływu na prawidłowe funkcjonowanie serca*, mózgu** i widzenia**
  • Pomocy w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, dzięki witaminie E
  • Prostej i wygodnej suplementacji, dzięki łatwym do połknięcia żelowym kapsułkom
* korzystne działanie występuje w przypadku spożywania  250 mg kwasów EPA i DHA dziennie
** korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:OLIMP GOLD OMEGA 3 Sport Edition - 120 kapsułek
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.