BERIMAL FORTE - 30 kapsułek

Cena promocyjna 70,99 zł Cena regularna 76,49 zł
W magazynie
EAN
5907377138754
Producent/Dystrybutor: USP ZDROWIE SP. Z O.O.

Berimal Forte suplement diety to pierwszy w Polsce preparat o wysokiej, zgodnie z badaniami naukowymi zawartości polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso, w formie AcitBPF.

Berimal Forte

suplement diety to pierwszy w Polsce preparat o wysokiej, zgodnie z badaniami naukowymi zawartości polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso, w formie AcitBPF. ActiBPF zawiera unikalną, standaryzowaną na obecność pięciu związków, kompozycję polifenoli z bergamoty (tzw. BPF - ang. Bergamot-derived Polyhenolic Fraction), w skondensowanej postaci. Dodatkowo Berimal Forte zawiera witaminę C, która działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcje naczyń krwionośnych i prawidłowy metabolizm.*

Skład Berimal Forte został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz pracy naukowców z niezależnych jednostek badawczych. Berimal Forte nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów i alergenów. Produkt odpowiedni dla wegetarian.

*Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 • ActiBPF - sproszkowany sok z owoców bergamoty (Citrus bergamia Risso) standaryzowany na zawartość 32% BPF (ang. Bergamot - derived Polyphenolic Fraction)
 • otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza kwas L-askorbinowy
 • barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza

Sposób użycia:

1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia.

Przechowywanie:

W oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej i w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem.

Ostrzeżenia i inne informacje:

 • Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.
 • Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.
 • Nie zaleca się stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.
 • W przypadku przyjmowania leków hipolipemizujących, stosowanie produktu należy skonsultować z lekarzem.
 • BPF nie powoduje podwyższenia poziomu aminotransferaz.
 • Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BERIMAL FORTE - 30 kapsułek
x

Masz pytanie? Napisz do nas!

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.