Darmowa dostawa już od 199,00 zł

Chusteczki Antybakteryjne

Nawilżane chusteczki o działaniu antybakteryjnym to produkty, które są skuteczne w dezynfekcji i odświeżeniu dłoni. Dzięki ich użyciu można znacząco poprawić higienę, zwłaszcza w podróży.

Jak działają chusteczki antybakteryjne do rąk?

Chusteczki antybakteryjne skutecznie działają na powierzchni skóry, niwelując przejściową florę bakteryjną, odpowiedzialną za wywoływanie chorób i infekcji. Dodatkowo zachowują florę fizjologiczną. Ich działanie oczyszczające jest zwykle wzbogacone funkcją pielęgnacyjną. Odświeżają i zapewniają skórze świeży zapach. Warto pamiętać, by sprawdzać skład  w przypadku ryzyka alergii, a wtedy, gdy stosowane są u dzieci.

Kiedy warto stosować chusteczki antybakteryjne?

Chusteczki antybakteryjne można stosować w podróży, w samochodzie, szkole czy w pracy - wszędzie tam, gdzie nie jest dostępne mydło i woda, umożliwiające umycie rąk. Umożliwiają one oczyszczenie dłoni w każdych warunkach. To wygodne rozwiązanie, także w trakcie zakupów, gdy odwiedzasz sklepy i dłonie mają kontakt z różnymi bakteriami. Chusteczki antybakteryjne nawilżone dają poczucie odświeżenia i pielęgnacji. Mają wygodne opakowanie, które zmieści się w torebce. Można wybrać ich zapach z uwzględnieniem indywidualnych preferencji. Przydają się także w domu, na przykład podczas przyjęcia w ogrodzie. Każda marka ma swój własny skład, któremu warto się przyjrzeć, zwłaszcza gdy chcesz połączenia działania antybakteryjnego z pielęgnacyjnym.

Sprawdź, ofertę chusteczek antybakteryjnych w naszej drogerii i kup je dla swojej wygody i komfortu na co dzień.

Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

na stronę

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.