Darmowa dostawa za zamówienia powyżej 199,00 zł

COREGA TOOTHBRUSH SOFT Do Mycia Protez Zębowych i Zębów - Szczoteczka 2w1

12,99 zł
W magazynie
EAN
5054563019684
Producent/Dystrybutor: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Szczoteczka 2w1 do mycia protez i zębów naturalnych mająca miękkie włókna dla ochrony powierzchni protezy przed zarysowaniami. Włókna docierają także do trudno dostępnych miejsc i przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczka posiada specjalną końcówkę do usuwania kremu mocującego z protezy oraz antypoślizgową ergonomiczna rączka.

Cena za 1 opakowanie: 12,99 zł (w tym VAT)

Czy istnieje sposób, by zachować czystą protezę i jednocześnie zapewnić odpowiednią pielęgnację naturalnym zębom?

Poznaj szczoteczkę do mycia protez i zębów Corega 2w1, która powstała z myślą o codziennej higienie jamy ustnej. Mając na uwadze fakt, że proteza jest nawet 10-krotnie bardziej delikatna niż naturalne zęby, szczoteczka posiada specjalnie zaprojektowane, miękkie włókna, które nie powodują zarysowań i uszkodzeń. Pozwalają one jednak wygodnie docierać do przestrzeni międzyzębowych, dzięki czemu możesz skutecznie i delikatnie usuwać płytkę nazębną nawet z trudno dostępnych miejsc. Corega 2w1 została wyposażona w unikalną główkę, której końcówka umożliwia wygodne czyszczenie protezy z pozostałości kremu mocującego. Jej antypoślizgowa, wyprofilowana rączka pozwala kontrolować nacisk podczas szczotkowania, dzięki czemu codzienna pielęgnacja stanie się jeszcze bardziej komfortowa.

Przekonaj się, że szczoteczka Corega 2w1 to idealne rozwiązanie dla czystej protezy i zębów!

Szczoteczki używaj wraz z Corega pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów, by nie porysować protezy, jak zwykłą pastą do zębów.

Instrukcja stosowania: Szczoteczka Corega 2w1 jest przeznaczona do używania wraz z Corega pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów i nie powinna być wykorzystywana z innymi produktami do dbania o protezy zębowe. Do stosowania powyżej 12 roku życia.

Zęby: Wyjmij protezę zębową z jamy ustnej i używaj jak zwykłej szczoteczki do zębów.

Protezy: Nałóż pastę na wilgotną szczoteczkę. Przytrzymaj protezę i wyczyść całą jej powierzchnię.

Nadmierne wyginanie główki szczoteczki może doprowadzić do jej złamania. Nie należy gryźć włókien szczoteczki. Regularnie wymieniaj szczoteczkę.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.