Darmowa dostawa już od 199,00 zł

CAPRICARE 3 JUNIOR Mleko Powyżej 12 Miesiąca - 400g

43,99 zł
Brak w magazynie
EAN
9421025232206
Producent/Dystrybutor: MIRALEX SP. Z O.O.

Mleko następne Capricare® 3 Junior jest źródłem wapnia, fosforu i witaminy D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Jest źródłem żelaza, które pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych. Stanowi ono naturalną alternatywę dla wysokoprzetworzonych mieszanek na bazie mleka krowiego. Stworzone w oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego.

Cena za 100 gram: 11,00 zł (w tym VAT)

Capricare 3  -  mleko typu Junior dla dzieci powyżej 12.  miesiąca życia.

Stanowi ono naturalną alternatywę dla wysokoprzetworzonych mieszanek na bazie mleka krowiego. Stworzone w oparciu o naturalne walory pełnego mleka koziego. Zostało wzbogacone o witaminy oraz składniki mineralne i odżywcze, w celu uzupełnienia zróżnicowanej i zbilansowanej diety dzieci powyżej 12 . miesiąca życia. Mleko następne Capricare® 3 Junior jest źródłem wapnia, fosforu i witaminy D, które pomagają w utrzymaniu zdrowych kości. Jest źródłem żelaza, które pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych.

 

Z pełnego mleka

W przeciwieństwie do większości mlek modyfikowanych dla niemowląt produkty Capricare® powstają z pełnotłustego mleka. Oznacza to, że zachowują naturalne bogactwo tłuszczu mlecznego (np. MFGM i fosfolipidy) — jednego z niezbędnych składników odżywczych, obecnego również w mleku kobiecym. Możesz mieć pewność, że mleko modyfikowane Capricare® jest z natury bardziej odżywcze.

 

Przyjazne dla brzuszka

Mleko kozie jest łagodne dla dziecięcego brzuszka. Jako że ma inny skład frakcji białkowej niż mleko krowie, zachowuje się w dziecięcym brzuszku w odmienny sposób. Delikatny skrzep powstający w żołądku po strawieniu mleka koziego łatwiej się rozkłada, za co brzuszek Twojego dziecka z pewnością będzie Ci wdzięczny.

 

Czysty skład

Produkty Capricare® opracowano w oparciu o naturalne walory najwyższej jakości mleka koziego z Nowej Zelandii, do którego dodano tylko niezbędne składniki. Bez oleju palmowego, bez syropu glukozowego, bez dodatku serwatki.

 

Przyjazny z natury

Stworzyliśmy Capricare®, bo wierzymy, że to, co naturalne, jest najlepsze. Mleko kozie jest także naturalnie bogate w prebiotyki — zawiera ich osiem razy więcej niż mleko krowie! Dzięki swojej unikalnej frakcji białkowej ma ponadto o 48% niższą zawartość α-S1-kazeiny — popularnego alergenu mleka.

 

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Mleko Capricare® wytwarzane jest od ponad 30 lat w Nowej Zelandii przez światowego producenta produktów żywieniowych dla niemowląt opartych na mleku kozim. Jest to jedyne kozie mleko modyfikowane, którego bezpieczeństwo zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

Składniki:

Pasteryzowane pełne mleko kozie, laktoza (z mleka), mieszanka olejów roślinnych (wysokooleinowy olej słonecznikowy, olej rzepakowy, olej słonecznikowy,

przeciwutleniacze (lecytyna słonecznikowa, mieszanina tokoferoli)), błonnik pokarmowy

(oligofruktoza), sproszkowany olej rybny (źródło kwasu dokozaheksaenowego),

pasteryzowane sproszkowane mleko kozie, sole mineralne (węglan wapnia,

fosforan dwuwapniowy, wodorotlenek wapnia, siarczan żelaza, siarczan cynku),

witaminy (kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol, octan retinylu, cyjanokobalamina, ryboflawina).

Przygotowanie

  1. Sterylizacja. Zawsze umyj ręce przed przygotowaniem mleka dla dziecka. Wysterylizuj wszystkie elementy kubka, gotując je lub korzystając z odpowiedniego urządzenia  do sterylizacji. Zagotuj świeżą wodę i pozostaw ją do ostudzenia (około 40°C). Wlej dokładnie odmierzoną ilość ostudzonej, przegotowanej wody (zapoznaj się z Tabelą karmienia) do wysterylizowanego kubka.
  2. Odmierzenie. Jeśli korzystasz z miarki Capricare® delikatnie napełnij ją proszkiem i wyrównaj poziom. Nie ubijaj proszku i nie nabieraj czubatej miarki proszku. Dodaj wymaganą liczbę miarek do ostudzonej, przegotowanej wody.
  3. Przygotowanie. Załóż wieczko na kubek. Potrząsaj energicznie kubkiem do całkowitego rozpuszczenia proszku.
  1. Sprawdzenie. Sprawdź temperaturę mleka, wylewając kilka kropli na swój nadgarstek.
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.