Darmowa dostawa do paczkomatu za zamówienia powyżej 149,00 zł

SOLGAR Bone Support Ultimate (Odżywianie Kości) - 120 Tabletek

104,99 zł
W magazynie
EAN
33984000285
Producent/Dystrybutor: SOLGAR VITAMIN AND HERB

SOLGAR Ultimate Bone Support – zaawansowany kompleks składników odżywczych służący wsparciu układu kostnego. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu. 

Cena za 1 opakowanie: 104,99 zł (w tym VAT)

SOLGAR przedstawia Ultimate Bone Support – zaawansowany kompleks składników odżywczych służący wsparciu układu kostnego.

Głównymi składnikami preparatu są Wapń i Magnez (obecne w kilku formach chemicznych, w tym w formie chelatu aminokwasowego), które pomagają utrzymać w zdrowiu kości i zęby.

Oprócz powyższych minerałów nasz suplement zawiera cynk i witaminę K2, które także pomagają w utrzymaniu zdrowych kości, a także mangan i miedź, które pomagają w tworzeniu i utrzymaniu prawidłowego stanu tkanek łącznych.

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia (4 tabletki) zawiera:

Wapń (jabłczan wapnia, cytrynian wapnia, diglicynian wapnia) – 1000 mg (125%*)

Magnez (jabłczan magnezu, cytrynian magnezu, diglicynian magnezu) – 500 mg** (133%*)

Witamina K2 (menachinon 7) – 65 µg (87%*)

Bor (kwas borowy) – 2 mg

Cynk (diglicynian cynku) – 5 mg (50%*)

Mangan (diglicynian manganu) -2 mg (100%*)

Miedź (diglicynian miedzi) – 500 µg (50%*)

Witamina D (1000 IU, cholekalcyferol) – 25 µg (500%*)

* RWS – Referencyjnych Wartości Spożycia
** Przyjmowanie magnezu w takiej ilości przez długi czas może wywołać łagodny rozstrój żołądka u osób wrażliwych.

Składniki:

Wapń (jabłczan wapnia, cytrynian wpania, diglicynian wapnia), Magnez (jabłczan magnezu, cytrynian magnezu, diglicynian magnezu), substancje wypełniające: celuloza, guma celulozowa usieciowana, substancje przeciwzbrylające: (roślinne) kwasy tłuszczowe, dwutlenek krzemu, sole magnezowe (roślinnych) kwasów tłuszczowych; Witamina K (menachinon-7, zawiera mleko i soję), substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, Bor (kwas borowy), Cynk (diglicynian cynku), substancja glazurująca: glicerol (roślinny), Mangan (diglicynian manganu), Miedź (diglicynian miedzi), Witamina D (cholekalcyferol).

SPOSÓB UŻYCIA

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia: osoby dorosłe cztery (4) tabletki dziennie, najlepiej w trakcie posiłku lub według wskazań lekarza. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie jest substytutem zróżnicowanej diety.

Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJA ALERGICZNA

Produkt bezglutenowy.
Nie zawiera: pszenicy, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Więcej produktów Solgar

Copyright © 2020-present DrZdrowie. All rights reserved.